O nás

Naše společnost se víc jak 18 let zabývá službami v oblasti pronájmu party stanu a cateringu. Zajistíme vaši firemní akci na klíč, prodejní i firemní catering.

U naší firmy si nejčastěji půjčujete: party stany 3x3, 3x6, 4x6, 4x8, a 5x5 zahradní stran, pivní sety, výčepní zařízení, grily a cateringové vybavení. Pronajímáte si také párty stany větších rozměrů: 10x5, 10x10, 10x15, 10x20, 10x30, 10x35, 10x40, 10x50 i s kompletním inventářem.

Kontaktní informace

170x130

Párty stany – nejčastější dotazy

Na této stránce najdete odpovědi na nejčastější dotazy našich klientů. Pokud máte jakýkoli jiný dotaz nebo potřebujete s čímkoliv ohledně párty stanů poradit, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, mailem nebo přes kontaktní formulář na našich stránkách.

Kolik mě bude stát pronájem jednoho párty stanu na víkend?

Přesná cena pronájmu závisí na více faktorech – jednak na samotné velikosti stanu, dále pak na objemu celé zakázky, počtu dní pronájmu, na vzdálenosti akce nebo na charakteru terénu, kde bude stan postaven. U jednoho stanu se obvykle cena pohybuje od 120,-Kč/m2 do 190Kč/m2.

Zajišťujete i instalaci stanů, nebo si je zákazník musí postavit sám?

Poskytujeme kompletní servis, tady včetně profesionální montáže stanu a jeho vybavení. Stan vám přivezeme, nainstalujeme a po skončení akce jej zase složíme a odvezeme zpět – nemusíte se tak o nic starat.

Je u vás možné objednat i nějaké posezení – např. lavice, stolky apod.?

Určitě ano, v naší nabídce jsou např. barové stolky nebo oblíbené pivní sety, které jsou složeny ze stolu a dvou lavic z kvalitního smrkového dřeva. Pro vaši akci zajistíme libovolný počet míst k sezení, přesně podle vašich požadavků.

Měli bychom zájem i o občerstvení na naší akci. Poskytujete i tyto služby?

Ano, naše společnost poskytuje mimo jiné i profesionální cateringové služby. Postaráme se tak o občerstvení na vaší akci, ať už v podobě rautu nebo v jiné formě dle domluvy. Nabízíme firemní i prodejní catering se širokým spektrem občerstvení, z něhož si každý vybere to svoje.

Jsou vaše párty stany vhodné i na venkovní akce konané v zimním období?

Ano, naše párty stany jsou vhodné do každého počasí, včetně mrazivých zimních měsíců. Půjčujeme i kvalitní plynová topidla a venkovní tepelné zářiče, takže jsme schopni přizpůsobit podmínky i nepříznivému počasí.

Je u vás možné objednat párty stan i s kobercem, případně jiným typem podlahy?

Ano, můžete si vybrat např. plastovou podlahu nebo dřevěnou podlahu s kobercem.

Jaké rozměry stanů nabízíte?

Naše nabídka obsahuje široký výběr party stanů o čtvercových i obdélníkových rozměrech. Nejmenší stan má rozměry 3x3 m, naopak ten největší má velikost 10x50 m a pohodlně se do něj vejde až 1 000 osob. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné velikosti.

Hodí se párty stany i na soukromé akce, nebo jen na veřejné události?

Párty stany od naší firmy se hodí na jakoukoli příležitost – můžete je využít na malou domácí oslavu, středně velkou firemní akci i na obří sportovní či kulturní událost. Dokážeme si poradit s jakoukoli zakázkou.

Mohu si od vás párty stan i koupit, nebo je pouze pronajímáte?

Kromě pronájmu a půjčování se zabýváme i prodejem párty stanů – pokud tedy budete mít zájem o jeho koupi, rádi vám vyhovíme.

Lze si kromě stanu půjčit i nějaké doplňkové vybavení – např. osvětlení, dekorace apod.?

Ano, můžete si u nás objednat kompletní vybavení stanu – půjčujeme např. nábytek, odpadkové koše, popelníky, věšáky, klimatizace, elektrocentrály, osvětlení, vytápění, dekorace, ale třeba i profesionální pódia, na kterých mohou vystoupit vaši hosté. Pro větší akce zajišťujeme i profesionální ozvučovací a osvětlovací techniku.

fullpartyservis.czmotoparty.czmotosrazprasek.cz
hradeckav8.cznase-vinoteka.czpartystanpronajem.cz

PÁRTY STANY

Firma ZAJISTÍME PARTY nabízí kvalitní catering a party stany pro firemní akce nejčastěji v oblastech Praha, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Olomouc, Brno a Ostrava.

Náš párty servis a půjčovna párty stanů zajistí pronájem party stanů 3x3, 3x6, 4x6, 4x8, 5x5, 10x5, 10x10, 10x15, 10x20, 10x25, 10x30, 10x35, 10x40, 10x50, nůžkové stany, zahradní stany, pivní sety, výčepní zařízení, grily atd., pro vaše rodinná setkání, firemní akce nebo festivaly. Rádi a profesionálně Vám poskytneme párty servis pro firemní akce, kde potřebujete zajistit party stany, cateringové vybavení, catering, raut, banket, coffe break a další.

Děkujeme všem, kteří využívají catering a pronájem párty stanů od naší firmy...

Pronájem párty stanů - PartyStanPronajem.cz

 

Copyright - 2014 Zajistíme Párty. Technické zabezpečení - Párty stany - Občerstvení - Catering - Zajištění a ogranizace prodejců - Půjčovna

Všechna práva vyhrazena. Partneři webu, Ochrana osobních údajů, Podmínky užití, Kontaktní údaje - MAIL Designed IT Partner | TOPlist