O nás

Naše společnost se víc jak 18 let zabývá službami v oblasti pronájmu party stanu a cateringu. Zajistíme vaši firemní akci na klíč, prodejní i firemní catering.

U naší firmy si nejčastěji půjčujete: party stany 3x3, 3x6, 4x6, 4x8, a 5x5 zahradní stran, pivní sety, výčepní zařízení, grily a cateringové vybavení. Pronajímáte si také párty stany větších rozměrů: 10x5, 10x10, 10x15, 10x20, 10x30, 10x35, 10x40, 10x50 i s kompletním inventářem.

Kontaktní informace

170x130

Využití párty stanů

  • Párty stany jsou nejrozšířenějším profesionálním způsobem zastřešení venkovních akcí.
  • Zde naleznete ukázky široké škály použití našich párty stanů.
  • Pro všechny situace máme to správné řešení.
  • Pronájem párty stanů zajišťujeme na celém území ČR.
  • Poskytujeme krátkodobý ale i dlouhodobý pronájem.
Archeologický průzkum

Dlouhodobý pronájem pro archeologické účely

Na trase plánované dálnice D11 se nachází několik významných archeologických lokalit (např. Lochenice, Předměřice, Jaroměř), které byly objeveny již v 19. a 20. století, kdy zde proběhly první archeologické výzkumy. Ty prokázaly, že okolí mezi Hradcem Králové a Jaroměří bylo hojně osídleno už od pravěku.

Naše firma se podílela svými profi party stany na archeologickém průzkumu na trase budoucí dálnice D 11. Na 7 km dlouhém úseku mezi Smiřicemi a Jaroměří jsme pro archeology zajišťovali šest párty stanů 10 x 20 metrů. Stejné zajištění party stany jsme poskytli i na úseku dálnice D 35 u Opatovic.

PÁRTY STANY ARCHEOLOGICKÝ PRŮZKUM D11PÁRTY STANY 10x20 PRO ARGEOLOGY NA D 11PÁRTY STANY NAŠÍ SPOLEČNOSTI PRO ARCHEOLOGICKÝ PRŮZKUMPROFI PARTY STANY PRO ARCHEOLOGICKÝ PRŮZKUM NA D 11archeo-01archeo-02archeo-03archeo-04
Skladové haly

Námi pronajímané profi párty stany se často využívají na krátkodobé i dlouhodobé uskladňování. Náš pronájem párty stanů je ideální pro rychlé navýšení skladové kapacity za velice příznivé ceny. Montáž i demontáž je rychlá ,podle velikosti trvá stavba 3-6 hodin.Je variabilní,rychle umožňuje zvyšování,nebo snižování kapacity.

Naše party stany, jako skladové haly, často využívají firmy pro uskladnění materiálu,zboží,strojů atd.

U tohoto typu párty stanů dokážeme pro zákazníka zareagovat okamžitě.

PARTY STAN PRO USKLADNĚNÍ ZBOŽÍ  HORNBACH HRADEC KRÁLOVÉPARTY STAN 10x10 mertů JAKO SKLADOVÝ PROSTOR PRO DOČASTNÉ USKLADNĚNÍ ZBOŽÍKRÁTKODOBÉ USKLADNĚNÍ MATERIÁLU V PÁRTY STANU 10x5 metrů v HRADCI KRÁLOVÉDLOUHODOBÉ SKLADOVÁNÍ ZBOŽÍ V PÁRTY STANU 10x10 PRAHA
Firemní akce

Party stany pro firemní akce

Zajistíme Vaše firemní akce, a to buď kompletně na klíč, nebo jen ve formě vámi požadované dílčí části. Profesionální pořádání firemních i kulturních akcí pro Vaše obchodní partnery, klienty, zaměstnance s rodinami či veřejnost je samozřejmostí. Firma má mnohaleté zkušenosti s pořádáním akcí jak pro desítky, tak pro tisíce lidí.

PROFI PÁRTY STAN 10x20 METRŮ S VYBAVENÍM PIVNÍ SETY S POTAHYPRONÁJEM PARTY STANU A PIVNÍ SETY NA FIREMNÍ AKCIPRONÁJEM PARTY STANU 10x 20 metrů A PIVNÍ SETY S POTAHYFIREMNÍ AKCE NA KLÍČ PRAHA A NŮŽKOVÉ PÁRTY STANY PRONÁJEMPRONÁJEM PÁRTY STANŮ 3x6 m NA FIREMNÍ AKCIPROFI PÁRTY STAN 10x20 metrů PRONÁJEMPRONÁJEM PÁRTY STANU NA 10x50 metrů NA FIREMNÍ AKCI , PIVNÍ SETY.JPGFIREMNÍ AKCE NA KLÍČ , PARTY STAN 10x30 metrů, EVENT , CATERING
Kulturní a sportovní akce

Párty stany a nůžkové party stany jsou nepostradatelnou součástí kvalitně zajištěné venkovní akce.

Naše profesionální velkoplošné party stany a nůžkové stany s atesty zajistí při pořádání kulturních a sportovních akcí pod širým nebem pro Vaše návštěvníky ochranu nejenom v případě nepřízně počasí ale i bezpečnost.

Svěřte svoje požadavky profesionálům.

FIREMNÍ AKCE  S HUDEBNÍM PROGRAMEMKULTURNÍ AKCE A PROFI PÁRTY STAN 10x20 metrů  PODIUM A HUDEBNÍ PROGRAM V HRADCI KRÁLOVÉPARTY STAN 10x20 A CATERING NA SPORTOVNÍ AKCIPARTY STAN 10x15 metrů  PRO HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ V HRADCI KRÁLOVÉKULTURNÍ AKCE , NŮŽKOVÉ STANY 4x8 , 4x6 , 3x6 metrůPRONÁJEM PARTY STANU 10x5 NA SPORTOVNÍ AKCI RALLY PŘÍBRAMKULTURNÍ AKCE , NŮŽKOVÉ PARTY STANY 3x3,3x6 metrůPARTY STANY NA KULTURNÍ AKCI ČESKÉ TELEVIZE

fullpartyservis.czmotoparty.czmotosrazprasek.cz
hradeckav8.cznase-vinoteka.czpartystanpronajem.cz

PÁRTY STANY

Firma ZAJISTÍME PARTY nabízí kvalitní catering a party stany pro firemní akce nejčastěji v oblastech Praha, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Olomouc, Brno a Ostrava.

Náš párty servis a půjčovna párty stanů zajistí pronájem party stanů 3x3, 3x6, 4x6, 4x8, 5x5, 10x5, 10x10, 10x15, 10x20, 10x25, 10x30, 10x35, 10x40, 10x50, nůžkové stany, zahradní stany, pivní sety, výčepní zařízení, grily atd., pro vaše rodinná setkání, firemní akce nebo festivaly. Rádi a profesionálně Vám poskytneme párty servis pro firemní akce, kde potřebujete zajistit party stany, cateringové vybavení, catering, raut, banket, coffe break a další.

Děkujeme všem, kteří využívají catering a pronájem párty stanů od naší firmy...

Pronájem párty stanů - PartyStanPronajem.cz

 

Copyright - 2014 Zajistíme Párty. Technické zabezpečení - Párty stany - Občerstvení - Catering - Zajištění a ogranizace prodejců - Půjčovna

Všechna práva vyhrazena. Partneři webu, Ochrana osobních údajů, Podmínky užití, Kontaktní údaje - MAIL Designed IT Partner | TOPlist