O nás

Naše společnost se víc jak 18 let zabývá službami v oblasti pronájmu party stanu a cateringu. Zajistíme vaši firemní akci na klíč, prodejní i firemní catering.

U naší firmy si nejčastěji půjčujete: party stany 3x3, 3x6, 4x6, 4x8, a 5x5 zahradní stran, pivní sety, výčepní zařízení, grily a cateringové vybavení. Pronajímáte si také párty stany větších rozměrů: 10x5, 10x10, 10x15, 10x20, 10x30, 10x35, 10x40, 10x50 i s kompletním inventářem.

Kontaktní informace

170x130

Stany pro archeologické průzkumy

Naše společnost se zabývá především pronájmem kvalitních party stanů pro nejrůznější společenské a kulturní akce, nicméně využití našich stanů je mnohem širší. Kromě zmíněných akcí tyto stany dobře slouží také jsou zastřešení archeologických prací a průzkumů, zastřešení vykopávek apod. Můžeme vám nabídnout stan na míru přesně podle vašich potřeb, v nabídce máme široký výběr prvotřídních stanů vhodných pro zastřešení jakéhokoli průzkumu.

Stany z kvalitního a odolného materiálu

Veškeré stany, které máme v nabídce, jsou vyrobeny výhradně z vysoce kvalitních a odolných materiálů, které bez problémů zvládnou i to nejhorší počasí (silný déšť, vichřice apod.). Jsou díky tomu vhodné nejen pro různé párty, ale také pro zastřešení různých prací – ať už se jedná o archeologický průzkum, zastřešení vykopávek, ale třeba i zastřešení při stavbě domu nebo jiného objektu. Možnosti využití jsou nesmírně široké a stany jsou díky použitému materiálu a kvalitě zpracování vhodné do jakýchkoli povětrnostních podmínek.

Různé velikosti stanů od 3x3 až po 10x50 m

Naše portfolio stanů je široké a vybrat si v něm můžete stany čtvercové i obdélníkové, menší i rozměrnější. Nejmenší stan má rozměry 3x3 m, další čtvercové stany mají velikosti 5x5 m a 10x10 m. Stany s obdélníkovým půdorysem pak nabízíme v rozměrech 3x6 m, 4x6 m, 4x8 m, 10x5 m, 10x15 m, 10x20 m, 10x25 m, 10x30 m, 10x35 m, 10x40 m a náš největší stan disponuje rozměry 10x50 m.

Bohaté zkušenosti se zastřešením archeologických a jiných prací

Zastřešení archeologického průzkumu jsme už v minulosti realizovali např. na trase dálnice D11, která vede z Prahy přes Hradec Králové směrem k Polsku. Podíleli jsme se na úspěšném archeologickém průzkumu v lokalitě mezi městy Smiřice a Jaroměř, kde jsme pro účely zastřešení vykopávek a zastřešení archeologických prací poskytli šest stanů o rozměrech 10x20 m. Vedle tohoto průzkumu naše stany posloužily i u jiných projektů, např. na úseku dálnice D35 u obce Opatovice nad Labem.

Pronájem po celém území České republiky

Naše stany vhodné pro archeologické průzkumy, u nichž můžeme poskytnout bezpečné a odolné zastřešení, nabízíme všem zájemcům z celého Česka. V případě zájmu nebo jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat, ať už telefonicky, mailem nebo přes formulář na našem webu. Rádi vám nabídneme řešení na míru, jež bude vhodné přesně pro váš projekt.

Další možnosti využití pro zastřešení

Kromě archeologických prací naše stany skvěle slouží i jako zastřešení při stavbě domu, chaty nebo jiné nemovitosti. Kromě využití při stavbě se také (díky použitým materiálům) skvěle hodí jako alternativa skladové haly, nejčastěji je ale pronajímáme pro účely různých firemních, kulturních, sportovních, ale i soukromých akcí pro více lidí. Možností jejich využití je celá řada, takže pokud potřebujete kvalitní zastřešení, určitě se na nás obraťte a zkusíme spolu vybrat vhodné řešení i pro váš projekt.

18 let zkušeností

Naše firma není v této oblasti žádným nováčkem, právě naopak – už 18 let se zabýváme službami v oblasti pronájmu, půjčování a prodeje párty stanů + cateringu. Díky bohatým zkušenostem tak můžeme každému našemu klientovi navrhnout optimální řešení s ohledem na jeho požadavky, prostor, velikost akce apod. O kvalitě našich služeb svědčí i spolupráce s řadou renomovaných společností, jako je Coca-Cola, Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel a mnoho dalších. I v oblasti zastřešení archeologických prací už máme dostatek zkušeností, abyste se na naše služby mohli plně spolehnout. Spokojenost klientů je pro nás vždy na prvním místě – vždy dbáme na to, abychom pro zákazníka vybrali optimální řešení.

fullpartyservis.czmotoparty.czmotosrazprasek.cz
hradeckav8.cznase-vinoteka.czpartystanpronajem.cz

PÁRTY STANY

Firma ZAJISTÍME PARTY nabízí kvalitní catering a party stany pro firemní akce nejčastěji v oblastech Praha, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Olomouc, Brno a Ostrava.

Náš párty servis a půjčovna párty stanů zajistí pronájem party stanů 3x3, 3x6, 4x6, 4x8, 5x5, 10x5, 10x10, 10x15, 10x20, 10x25, 10x30, 10x35, 10x40, 10x50, nůžkové stany, zahradní stany, pivní sety, výčepní zařízení, grily atd., pro vaše rodinná setkání, firemní akce nebo festivaly. Rádi a profesionálně Vám poskytneme párty servis pro firemní akce, kde potřebujete zajistit party stany, cateringové vybavení, catering, raut, banket, coffe break a další.

Děkujeme všem, kteří využívají catering a pronájem párty stanů od naší firmy...

Pronájem párty stanů - PartyStanPronajem.cz

 

Copyright - 2014 Zajistíme Párty. Technické zabezpečení - Párty stany - Občerstvení - Catering - Zajištění a ogranizace prodejců - Půjčovna

Všechna práva vyhrazena. Partneři webu, Ochrana osobních údajů, Podmínky užití, Kontaktní údaje - MAIL Designed IT Partner | TOPlist